JulOnNet
antradienis, spalio 21, 2003
 
APIE NAUJA PARTIJA

SIULYCIAU IKURTI DAR VIENA NAUJA PARTIJA - POILSIO PARTIJA

Isties musu didziausia problema yra ne ta, kad nemokame dirbti, o kad nemokame ilsetis. Workoholizmas turetu buti paskelbtas uz istatymo ribiu, kaip visuomenes energetiniu ishtekliu shvaistymas ir neracionalus naudojimas. Ishkart sumazhetu impotencijos augimas, menopauzes regresuotu link nulio, butu ishspresta naujosios kartos gaminimo ir auginimo problema.

Antai suomiai pries dvidesimt penkis metus paskelbe valstybine politika: "NE DARBAS VARDAN POILSIO, O POILSISIS VARDAN DARBO" Ir pasieke stulbinanciu rezultatu. Visi tapo sportiski, druti, sveiki ir apsitaise vaikais. Gyvenimo tikslas - weekendas ir atostogos. Pagrindines investicijos - i keliones, sporto iranga ir pramogas. Rezultatas - suomiai nustojo nykti, ir prie tos pacios kaip ir musu populiacijos aprepia keturiskart didesne teritorija su visom tundrom, lapiais, poliariniai ratais, Kaledu seneliais ir t.t. Alkoholikai gaudavo po du litrus valstybines degtines kas savaite nemokamai. Pensininkai buvo apgyvendinti pensionuose.

Ir vistiek suomiai nelaimingi. O mes vis tiek esame isitikine, kad esame geriausi. Deretu dar pailseti ir nuo saves paciu. Bet kur?
 
The Blog of Julijus Lozoraitis, journalist from Lithuania

ARCHIVES
07/01/2003 - 08/01/2003 / 08/01/2003 - 09/01/2003 / 09/01/2003 - 10/01/2003 / 10/01/2003 - 11/01/2003 / 11/01/2003 - 12/01/2003 / 12/01/2003 - 01/01/2004 / 01/01/2004 - 02/01/2004 / 02/01/2004 - 03/01/2004 / 03/01/2004 - 04/01/2004 / 04/01/2004 - 05/01/2004 / 05/01/2004 - 06/01/2004 / 05/01/2005 - 06/01/2005 / 09/01/2005 - 10/01/2005 / 10/01/2005 - 11/01/2005 / 11/01/2005 - 12/01/2005 / 01/01/2006 - 02/01/2006 / 01/01/2008 - 02/01/2008 /


Powered by Blogger